Rozwiązania dla budownictwa inżynieryjnego

Rozwiązania dla budownictwa inżynieryjnego są dużo bardziej wymagające niż rozwiązania standardowe. Użyte tutaj materiały muszą się cechować w wiekszości podwyższonymi parametrami użytkownia. Dotyczy to zarówno odporności chemicznej czy wytrzymałości. Szukając dostawcy takich rozwiązań należy przede wszystkim zwrócić uwagę czy jest on w stanie zapewnić dostęp do najlepszych w swojej klasie materiałów.

Rurociągi podwodne

Dzięki dziesięcioleciom doświadczeń w zakresie rozwiązań dla sektora morskiego mamy wyjątkową możliwość projektowania, produkcji, dostarczania i nadzorowania instalacji rur PE o małych i dużych średnicach niemal na całym świecie. W zależności od wymaganej średnicy, nasze systemy rurowe mogą być bez problemu wytłaczane w odcinkach o długości do 2,5 km. Czytaj dalej, aby poznać ich korzyści.

Pipelife General

Odwodnienie dróg i austostrad

Zarządzanie wodami powierzchniowymi jest istotnym aspektem bezpieczeństwa na drogach. Szybki spływ i odprowadzanie wody deszczowej, zwłaszcza podczas intensywnych opadów, wymaga niezawodnych i wydajnych systemów odwadniających.

W Pipelife, nasze kompleksowe portfolio rozwiązań odwodnień drogowych jest proste, szybkie i bezpieczne w instalacji dzięki lekkiemu materiałowi. Karbowana konstrukcja sprawia, że są one wyjątkowo trwałe i solidne, a gładka powierzchnia wewnętrzna ułatwia wysoką wydajność przepływu. Można wybierać spośród szerokiej gamy produktów, w tym także studzienek i studni rewizyjnych.

Car ride on road in sunny weather, motion blur

Odwodnienie kolei

Sprawna komunikacja, brak opóźnień, a przede wszystkim - bezpieczeństwo przewożonych towarów oraz pasażerów. Na każdy z tych aspektów wpływa jakość infrastruktury kolejowej, w tym: stan i przepustowość torów oraz stacji, zaawansowanie techniczne samych taborów, jak również należyte utrzymanie całego otoczenia pozwalającego na sprawne przemieszczanie się pociągów.

Ashington Red Multi

Punkty Sprzedaży