PLK_Pipelife-PP-R

Kanalizacja zewnętrzna

Systemy

PLK_okładka-KZ-pvc

System rur i kształtek z PVC

System rur i kształtek produkowany jest z nieplastyfikowanego polichlorku winylu PVC-U w kolorze pomarańczowo - brązowym. Cechą szczególną naszych rur jest zastosowanie specjalnej uszczelki Sewer-Lock. Ta dwuelementowa, montowana automatycznie w fazie produkcji uszczelka zapewnia pełną szczelność i trwałość systemu, a także skraca czas montażu rur. Dostępne są również rury PVC z uszczelkami jednowargowymi. Rury PVC można łączyć z bogatą ofertą studzienek oraz systemem Pragma® produkowanych w naszej firmie.

PLK_Pipelife--Studnie-małe

Studzienki kanalizacyjne PRO 200, PRO 315, PRO 400, PRO 425

Bogate doświadczenia w rozwoju systemów z tworzyw sztucznych do kanalizacji sanitarnej, deszczowej, wodociągowej a także drenażu, poparte od dziesięcioleci praktycznymi zastosowaniami w trudnych warunkach Skandynawii oraz na bardzo wymagających rynkach Niemiec i innych krajów, doprowadziły do opracowania nowej generacji studzienek, wolnych od wad charakterystycznych dla materiałów tradycyjnych. Oferta Pipelife Polska obejmuje studzienki kanalizacyjne o średnicach DN 200 mm, 400 mm, nową generację studzienek DN 315 i DN 400 mm 3G oraz nowe studzienki DN 425 mm. 

Czy wiesz, że:

W ofercie Pipelife znaleźć można zarówno rury lite, produkowane w oparciu o normę PN-EN 1401, jak również rury coex produkowane w oparciu o normę PN-EN 13476-2. Dostępne są także pozanormowe rury lite SN12 i coex SN2.

kanalizacja pvc
kanalizacja pvc

Punkty Sprzedaży