Plk-Baner-DoPobrania

Praca jest częścią naszego życia. Połączmy siły i rozwijajmy się razem.

#kariera

Każdy z ponad 2700 naszych pracowników posiada swój indywidualny zestaw umiejętności, kompetencji, doświadczeń i osobistych celów. Jest jednak coś, co nas łączy. Wspólny cel i wizja poprawy poziomu życia dla obecnych i przyszłych pokoleń.

Wierzymy, że firma może być tylko tak dobra jak jej pracownicy. Liczby nie mówią, ani nie tworzą firmy. Ludzie tak... Dlatego zapewniamy inspirujące środowisko pracy oparte na kooperacji i pracy zespołowej, w bezpiecznych i pełnych szacunku warunkach, aby nasi ludzie mogli się rozwijać i odnosić sukcesy. Nasi pracownicy, partnerzy i odbiorcy są częścią rodziny Pipelife i to dzięki nim możemy wspólnie kształtować bardziej integracyjną i zrównoważoną przyszłość.

O Pracy w Pipelife Polska

Kim jesteśmy?

W Polsce mamy dwie fabryki: w Kartoszynie (woj. pomorskie) oraz w Strzałkowie (woj. mazowieckie), a także sieć sprzedaży hurtowej i detalicznej na terenie całego kraju.

Co jest dla nas ważne?

Nasza wizja: Chcemy być najlepsi na rynku.
I wiemy jak to osiągnąć:

  • dla Klienta dajemy z siebie wszystko
  • inwestujemy w jakość ludzi
  • działamy sprawnie i bez biurokracji
  • myślimy innowacyjnie
  • staramy się być coraz lepsi
  • działamy uczciwie, z poszanowaniem prawa
  • pracujemy solidnie, dbamy o wynik, ale także nie zapominamy o przyjemnościach.
PLK_Factory Kartoszyno
© Pipelife Poland

Pracuj z nami!

Szukasz nowych wyzwań i chcesz rozwijać swoje talenty, a jednocześnie chcesz pracować w środowisku, w którym wyrażanie swoich pomysłów jest doceniane? Zatem poznaj z nami swoją następną ścieżkę kariery w firmie Pipelife, wchodzącej w skład grupy Wienerberger.

 

Naszym pracownikom oferujemy:

·         Pracę w stabilnej, międzynarodowej organizacji

·         Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

·         Atrakcyjne warunki zatrudnienia

Zapraszamy do naszego zespołu

 

Employer branding

Dołącz do nas w jednym z 24 krajów

Pipelife prowadzi swoją działalność w 24 krajach Europy i USA, posiadając tam fabryki, filie i biura sprzedaży.

Zapoznaj się z poniższymi informacjami o naszych lokalizacjach i znajdź u nas swoją nową ścieżkę kariery.

All Pipelife production sites and main offices in Europe

Zasady bezpieczeństwa w Pipelife Polska

Życie i zdrowie naszych pracowników i interesariuszy jest dla nas największą wartością.

Stworzyliśmy zasady bezpieczeństwa stanowiące podstawę naszej działalności:

Zapobiegamy wypadkom

Wszyscy pracownicy mają obowiązek identyfikować zagrożenia i podejmować działania w celu zapobiegania wypadkom. Nasza praca powinna być bezpiecznie zaplanowana, miejsca pracy powinny być zaprojektowane z myślą o bezpieczeństwie, wykonujemy pracę w sposób zgodny z wymogami bezpieczeństwa. Unikamy urazów i zdarzeń potencjalnie wypadkowych.

Dbamy o porządek

Wiemy, że utrzymywanie porządku i 5S mają kluczowe znaczenie w zapobieganiu wypadkom. Jesteśmy dumni z naszego miejsca pracy i utrzymujemy je w należytym stanie. Dbamy o bezpieczeństwo swoje i innych.

Dbamy o bezpieczną pracę

Podkreślamy, że odpowiedzialne działanie jest warunkiem zatrudnienia. Wszyscy jesteśmy odpowiedzialni za bezpieczeństwo. Nie ma kompromisu w kwestii bezpieczeństwa i oczekujemy, że nasi pracownicy będą pracować w bezpieczny sposób. Rozumiemy, że niestandardowa praca niesie za sobą zwiększone zagrożenia i przed jej rozpoczęciem niezbędne jest dokonanie właściwej oceny  ryzyka przed rozpoczęciem.

Budujemy kulturę bezpieczeństwa

Budujemy naszą kulturę bezpieczeństwa poprzez przykład. Wiemy, że na kulturę organizacji najsilniej wpływają jej liderzy. Wyznaczamy standardy zachowań zgodne z zasadami bezpieczeństwa. Zachowanie człowieka jest często główną przyczyną wypadków. Korygujemy niebezpieczne zachowania i pomagamy innym w bezpiecznej pracy.

Dbamy o zarządzanie ryzykiem

Zdajemy sobie sprawę z konieczności zarządzania ryzykiem, które powoduje zagrożenie dla życia lub zdrowia. Nasza działalność wiąże się z ryzykiem, które jest wspólne dla wielu firm. Lepiej będziemy zarządzać zagrożeniami, wprowadzając standardowe procesy zarządzania ryzykiem, nazywając je - bezpieczeństwo niepodlegające negocjacjom (Safety Non Negotiation SNN). 

bhp-takecare
© Pipelife Polska

Konkurs „Bezpieczna praca Mamy i Taty”

Nie zapominamy o potencjale jaki tkwi w dzieciach naszych pracowników 😊 Dla nich przede wszystkim pracują rodzice. Ostatnio zakończyliśmy plastyczny konkurs „Bezpieczna praca Mamy i Taty” dla dzieci naszych pracowników. Jury nie mogło wyłonić najlepszej pracy, po prostu wszystkie były naj…

ZasadyBHP-Konkurs
© Pipelife Polska

Punkty Sprzedaży