PLK_Pipelife-PP-R

Instalacje

Systemy

Instalacje - Comfort

Kanalizacja wewnętrzna Comfort

System kanalizacji wewnętrznej produkowany jest z polipropylenu kopolimerowego PP-b. Dzięki zastosowaniu polipropylenu kanalizacja posiada szereg zalet niedostępnych dla produktów wykonanych z materiałów tradycyjnych lub z innych tworzyw sztucznych.

PLK_Pipelife-Comfort-Plus.

Kanalizacja niskoszumowa Comfort Plus

Cichy system kanalizacji wewnętrznej COMFORT PLUS poprawia komfort użytkowania instalacji w budynkach mieszkalnych. Niezaprzeczalną zaletą jest bardzo atrakcyjna cena systemu. 

Master3-group-picture

Kanalizacja niskoszumowa MASTER3 PLUS

Niskoszumowy system kanalizacji wewnętrznej znacząco poprawia komfort użytkowania instalacji w budynkach mieszkalnych. Dodatkowo ponadstandardowe parametry systemu MASTER3 PLUS pozwalają konstruować wielorakie specjalistyczne instalacje przemysłowe.

kanalizacja-wew-PEHD

Kanalizacja wewnętrzna z PEHD

System rur i kształtek z polietylenu wysokiej gęstości (PEHD) do wykorzystania w instalacjach odprowadzania nieczystości w budynku. Dzięki zastosowaniu połączeń zgrzewanych system ten jest szczególnie przeznaczony do instalacji technologicznych, przemyłu, laboratoriów oraz budownictwie komercyjnym.

PLK_Pipelife-PP-R

Systemy ciepłej-zimnej wody z PP-R, PP-RCT

Systemy Pipelife z PP-R, PP‑RCT są przeznaczone do nowobudowanych instalacji, wymiany, napraw oraz modernizacji w budownictwie jedno-, wielorodzinnym, budynkach biurowych, hotelach, szpitalach, obiektach przemysłowych i sportowych.

PLK_Pipelife-Radopress

Systemy ciepłej - zimnej wody RADOPRESS

System instalacyjny RADOPRESS do instalacji grzewczych oraz ciepłej i zimnej wody użytkowej składa się z rur wielowarstwowych z polietylenu sieciowanego PE-X z warstwą antydyfuzyjną z aluminium (Al) oraz kształtek połączeniowych zaprasowywanych i skręcanych. 

PLK_Pipelife-Flortherm

Systemy ogrzewania podłogowego Floortherm

System ogrzewania podłogowego z rur FLOORTHERM obejmuje kompletny zestaw przewodów wielowarstwowych, płyty izolacyjne, pokryte siatką aluminiową oraz specjalne urządzenie do mocowania przewodów do płyt izolacyjnych

Baner-C-Press

Systemy C-Press

System Pipelife C-Press to profesjonalny system stalowych rur i kształtek, łatwy w montażu, z niezawodnymi i nierozłącznymi połączeniami zaprasowywanymi do stosowania w zamkniętych systemach ogrzewania i/lub chłodzenia w budownictwie mieszkaniowym i przemysłowym.

PLK-system-odwodnien-dachow

System podciśnieniowego odwadniania dachów

System rur i kształtek z polietylenu wysokiej gęstości (PEHD) służący do odprowadzania wody z dachu. Dzięki zastosowaniu specjalnych wpustów dachowych przepływ może odbywać się z wykorzystaniem pełnego przekroju rury, dzięki czemu sprawność układu jest dużo większa niż systemów tradycyjnych.

Ogrzewanie i chłodzenie powierzchniowe

Świat pędzi do przodu. Ludzie poszukują teraz rozwiązań, które pozwolą im w dużym stopniu zaoszczędzić czas. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom wprowadziliśmy do oferty kilka systemów prefabrykowanych, które pozwolą zaoszczędzić dużo czasu i kłopotów przy wykonywaniu systemów ogrzewania lub chłodzenia.

Punkty Sprzedaży