System Master3Plus dla hotelu w Szaflarach

System Master3Plus: Niskoszumowa kanalizacja wewnętrzna dla wymagających

Niezależny Instytut Fraunhofera w Niemczech ocenił Master3Plus jako jeden z najcichszych systemów w Europie. System zapewnia akustykę poniżej 10 decybeli, a wszystkie komponenty spełniają najwyższe standardy jakości. Ten system klasy premium idealnie znajduje swoje zastosowanie w hotelach. Tak się stało również w przypadku inwestycji hotelu w Szaflarach.

 

Zakres projektu

Inwestor Firma Kaltrans z Szaflar, dla swojej inwestycji zakupił ponad 600 szt. rur Master3Plus i ponad 500 kształtek. Sprzedaż realizowana była przez firmę Podhale z Nowego Targu we współpracy ze Składem Fabrycznym z Nowego Sącza.

„Firma Podhale jest Klientem fabrycznym z którym realizujemy inwestycje w okolicach Nowego Targu. Bieżącą sprzedaż realizuje DDS w Nowym Sączu. Podhale współpracuje z Pipelife od początku swojej działalności to już ponad 16 lat.” – Dawid Popiół, Kierownik Składu Fabrycznego w Nowym Sączu.

Zalety systemu Master3Plus

System Master3Plus wyróżnia się na rynku swoją trójwarstwową budową, która zapewnia doskonałą izolację akustyczną. Gładka wewnętrzna warstwa rury oraz zoptymalizowane hydraulicznie kształtki usprawniają przepływ ścieków, co minimalizuje hałas. Wysokiej jakości surowce oraz specjalna konstrukcja tłumiąca dźwięk sprawiają, że system ten skutecznie tłumi hałas przenoszony zarówno przez powietrze, jak i konstrukcję budynku, zapewniając komfort mieszkańcom i użytkownikom budynku​.

Korzyści dla hotelu w Szaflarach

Dzięki zastosowaniu systemu Master3Plus, hotel w Szaflarach zyskał ciszę, komfort dla swoich gości, i podniósł wartość swojej nieruchomości. System jest także przyjazny dla środowiska i ma żywotność ponad 50 lat, co czyni go długoterminową inwestycją.

Adres inwestycji: Osiedle Nowe 1E, Szaflary.

 

Podsumowanie

System Master3Plus to innowacyjne i skuteczne rozwiązanie dla nowoczesnych budynków, które zapewnia komfort akustyczny na najwyższym poziomie. Jego zastosowanie w hotelu w Szaflarach jest dowodem na to, jak nowoczesna technologia może poprawić standardy budowlane i komfort użytkowania obiektów.

Więcej informacji na temat systemu Master3Plus można znaleźć na stronie:

Punkty Sprzedaży