Image picture

Rozwój jest częścią naszego życia. Przygotujmy się na przyszłość już teraz.

#innowacja

Nie będziemy siedzieć bezczynnie i czekać na przyszłość. Zmiany klimatyczne, zanieczyszczenie środowiska, urbanizacja, szybciej niż kiedykolwiek zmieniające się i zależne od danych społeczeństwa, nowe technologie itp. to tylko niektóre z haseł obecnych czasów.

Postrzegamy je jako zaproszenie do wzięcia przyszłości we własne ręce. Mamy odpowiednią wiedzę, kreatywność, partnerów i umiejętność przewidywania przyszłych potrzeb oraz szybkiego przystosowywania się do tego, co nieprzewidywalne.

Prawdziwą innowacją jest przewidywanie tego, czego ludzie potrzebują, zanim zdążą o tym pomyśleć

Zoran Davidovski - R&D and Innovation Officer

Nie bez powodu jesteśmy wiodącym międzynarodowym producentem rozwiązań w zakresie systemów z tworzyw sztucznych. Aby jak najlepiej przewidywać potrzeby ciągle rozwijającego się świata, stale udoskonalamy nie tylko nasze procesy i produkty, ale także samych siebie.

Zoran Davidovski

Pipelife

Innowacyjne rozwiązania

Aby nasze domy i miasta mogły być bardziej przystosowane do nadchodzących zmian, potrzebujemy prawdziwie innowacyjnych produktów i rozwiązań, a nie tylko udoskonaleń produktów. Dlatego na tej stronie znajdą Państwo tylko te rozwiązania, które są naprawdę przyszłościowe i świadczą o tym, jak będą wyglądać przyszłe realia naszego życia.

Pipelife Smart Probe Illustration

Smart & Digital

Dzięki możliwości wykorzystania mocy danych, nasze zaawansowane rozwiązania pomagają w poznawaniu przyczyn i skutków w zakresie przewidywania, zapobiegania i zarządzania potencjalnymi konsekwencjami np. zmian klimatu, a także w ostatecznym usprawnieniu oferowanych usług. Ułatwiają monitorowanie i zarządzanie infrastrukturą dzięki zwiększeniu dokładności danych oraz umożliwiają lepszą kontrolę nad obiektami za pomocą inteligentnych rozwiązań.

My napędzamy innowacje

Innowacyjność nie polega na tym, by zawsze być na pierwszym miejscu, chodzi również o to, by ulepszać rzeczy. Nasz dział badań i rozwoju ma bardzo jasny cel: ciągłe podważanie stanu istniejącego i przewidywanie przyszłych potrzeb z wykorzystaniem długofalowych rozwiązań.

Aby nieustannie stawiać sobie wyzwania i pozyskiwać nowatorskie pomysły, w 2009 roku uruchomiliśmy program "Ideas & More" dla pracowników Pipelife, który ma na celu zmobilizować ich kreatywność i zaproponować nowoczesne rozwiązania w zakresie procesów produkcyjnych, gospodarki odpadami, recyklingu i ochrony środowiska.
Senior grandfather helping grandson ride on kids toy car. Happy old man pushing car while boy driving on street. Grandparent playing with little boy on gokart.

Zobacz nasze nowoczesne rozwiązania

Świat stale się rozwija. My też się zmieniamy. Dzięki naszym niezwykłym, globalnym talentom i sugestiom naszych partnerów możemy zaoferować niezawodne i innowacyjne systemy, które spełnią potrzeby jutra.

Inteligentne rozwiązanie sondażowe

Innowacyjne rozwiązanie jest testowane dla sektora wody pitnej. Rozwiązanie Pipelife Smart Probing Solution oferuje możliwość pomiaru i generowania danych w czasie rzeczywistym z wnętrza sieci wody pitnej, bez ograniczeń środowiskowych w dowolnym punkcie sieci, z łatwym dostępem do rurociągów z poziomu gruntu.

nie wiem co to, do przemyślenia

Pipelife Smart Probe Pilot

Rozwiązania Pipelife

Miasto
Miasto

Punkty Sprzedaży