ROZWIĄZANIA SMART PIPELIFE

ROZWIĄZANIA SMART DLA INFRASTRUKTURY

Nasze rozwiązania już dziś zupełnie zmieniają zasady gry: oferujemy inteligentne oprogramowanie, internetowe zarządzanie danymi oraz przyjazny dla użytkownika interfejs, precyzyjnie dostosowane do potrzeb i wymagań Klientów. Inteligentne rozwiązania PIPELIFE mają na celu ułatwienie zarządzania sieciami infrastrukturalnymi. Zbierając i analizując szereg danych, pomagają podejmować decyzje dotyczące funkcjonalności sieci.

portal SMARTHUB

Nasza strona logowania do portalu SMARTHUB

Copy of Delicate Feminine Interior Designer Website Launch Facebook Post - 1

ROZWIĄZANIA SMART TO PRZYSZŁOŚĆ!

Dzięki nim, możemy szybciej i wydajniej radzić sobie z obecnymi i przyszłymi wyzwaniami związanymi z działaniem i obsługą sieci wodociągowych i kanalizacyjnych. Optymalnie skonfigurowane systemy sterowania oferują różne opcje zastosowań, od gromadzenia danych na miejscu po kompleksowe narzędzia do kontroli i analizy – więcej na ten temat znajdziesz w naszej broszurze informacyjnej.

Facility manager holding a tablet with a report from Smart Pumping Stations on the screen | Pipelife

ROZWIĄZANIA SMART DO POMIARU POZIOMU WODY

Dzięki zaawansowanej technologii i nowoczesnym czujnikom w połączeniu z aplikacją Pipelife SmartHub, znacznie ułatwiamy monitorowanie poziomu wody w systemach wody pitnej, ścieków i wody deszczowej. Rozwiązanie smart Pipelife do monitorowania poziomu wody opiera się na działającym niezależnie od zewnętrznych źródeł zasilania pomiarze radarowym oraz nowoczesnej technologii transferu danych do zdalnego monitorowania.  

A stormwater management system installed next to a logistics warehouse | Pipelife

ROZWIĄZANIA SMART DO OBSŁUGI POMPOWNI

Powodzie mogą powodować poważne szkody i na długi czas wyłączać z użycia sieci. Zdalnie sterowane stacje pomp Pipelife są przyszłością dla systemów kanalizacyjnych, wód podziemnych i deszczowych, zapobiegając kosztownym i czasochłonnym pracom naprawczym. Rozwiązanie umożliwia inteligentne sterowanie i monitorowanie stacji pomp w czasie rzeczywistym, pomagając nie tylko w działalności operacyjnej, ale także w zarządzaniu i planowaniu instalacji.

ROZWIĄZANIE SMART DO MONITORINGU JAKOŚCI WODY

Dzięki zaawansowanej technologii, możemy także mierzyć i monitorować dane operacyjne w sieciach wody pitnej. Urządzenie zapewnia kompleksowy przegląd  sieci oraz jakości wody, eliminując martwe punkty przy pomocy specjalnie zaprojektowanych czujników. 

Smart Water Probing for Water Utilities

Już dziś odkryj zalety rozwiązań smart PIPELIFE, zaprojektowanych z myślą o Twoich potrzebach.

Punkty Sprzedaży