"Ogród To Też Dom" - Webinarium

Krótkie podsumowanie naszego pierwszego webinarium, w którym to przestawialiśmy jak można wykorzystać system Raineo projektując ogród.

10. września 2020

Drugiego lipca razem z przedstawicielem Semmelrock Stein + Design Polska p. Łukaszem Franosikiem wzięliśmy udział w webinarium pt. "Ogród to też dom". Był to 4 webinar organizowany przez Fundację Krajobrazy. Mieliśmy okazję zaprezentować tam jak wygląda system Raineo, do czego służy i w jaki sposób można go zagospodarować w ogrodzie.

Chcieliśmy przedstawić w ogólny sposób jak działa system Raineo, a szczególnie skrzynki Stormbox i Stormbox II. Opowiedzieliśmy o ich głównych parametrach jak również o możliwości wkomponowania systemu w ogród.

W webinarium wzięło udział kilkudziesięciu projektantów i architektów. Dzięki temu mieliśmy okazję przybliżyć nasze produkty najbardziej zainteresowanym osobom. Dla architektów krajobrazu najistotniejsze było to, że zbiornik ten można "schować" w gruncie, a następnie wykorzystać zebrane tam wody do bieżących potrzeb jak np. podlewanie ogrodu. Nie ma konieczności korzystania z drogiej wody wodociągowej, wystarczy umiejętnie zagospodarować tym, co spadnie z nieba.

Wcześniej swoją prezentację przedstawił p. Łukasz Franosik, w której to opowiedział o rozwiązaniach ekologicznych w projektowaniu nawierzchni. Dowiedzieć mogliśmy się o kilku ciekawych produktach z portfolio firmy Semmerlock Polska.

Doradztwo Techniczne i Projektowe

Punkty Sprzedaży