DOŻYNKI GMINNE W WIERZCHUCINIE 27.08.2023 r.

W dniu 27 sierpnia 2023 roku odbyły się Dożynki Gminne w Wierzchucinie, zorganizowane przez Wójta Gminy Krokowa, Krokowskie Centrum Kultury oraz Sołectwo Wierzchucino. Święto Plonów, obchodzone od wieków w Polsce, ma głębokie korzenie w tradycji rolniczej. Dożynki Gminne są jednym z najważniejszych wydarzeń, które poza celebrowaniem plonów, stanowią również doskonałą okazję do budowania więzi i integracji lokalnej społeczności.

 

Firma Pipelife, będąca jednym z największych pracodawców na terenie gminy Krokowa, zaangażowała się w organizację Dożynek Gminnych z wielką radością. Partnerstwo w tym wydarzeniu było nie tylko okazją do wspólnego świętowania plonów, ale również do nawiązania bliższej relacji z lokalną społecznością.

Na stoisku Pipelife odbyły się różnego rodzaju konkursy z nagrodami. Jeden z nich skupiał się na temacie "Zbieraj deszczówkę, ocal planetę" i miał na celu, podniesienie świadomości ekologicznej oraz promocję ochrony środowiska i oszczędzania wody wśród najmłodszych mieszkańców gminy. Dzieci miały okazję wykorzystać swoją kreatywność, budując figury z rur i kształtek Pipelife. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem i wzięło w nim udział około 50 dzieci. Ich zaangażowanie i entuzjazm w przedstawianiu sposobów zbierania deszczówki oraz tworzenie figur było godne podziwu. Wszystkie dzieci otrzymały upominki, a zwycięzcom przyznano atrakcyjne nagrody oraz dyplomy.

Warto podkreślić, że zakład produkcyjny Pipelife znajduje się na terenie gminy Krokowa, a wielu mieszkańców jest pracownikami firmy.

Ponieważ Pipelife Polska współpracuje z lokalnymi władzami i angażuje się w ważne wydarzenia dla lokalnej społeczności, udział w Dożynkach Gminnych stanowił naturalny wyraz wsparcia dla mieszkańców gminy, którzy są częścią Pipelife.

Punkty Sprzedaży