Podziękowania za wsparcie "Let's Sing!"

 

Otrzymaliśmy Podziękowania za Wsparcie "Let's Sing!" 

 

Z przyjemnością informujemy o otrzymaniu podziękowań za bezinteresowną pomoc i zaangażowanie w organizację Międzyprzedszkolnego Przeglądu Piosenki Anglojęzycznej "Let's Sing!" w Przedszkolu nr 14 w Koszalinie.  Wydarzenie, które miało miejsce w maju, zgromadziło utalentowanych przedszkolaków z czterech placówek, którzy zaprezentowali swoje umiejętności wokalne w języku angielskim.  Dzięki wsparciu sponsorów, w tym Pipelife, każdy uczestnik otrzymał nagrodę za występ i zaprezentowanie swojego talentu muzycznego.

W przeglądzie piosenki anglojęzycznej wzięły udział dzieci z koszalińskich przedszkoli nr 8, 35, 21 i 14, a jego celem była promocja nauki języka angielskiego, oraz rozwijanie umiejętności artystycznych i pewności siebie wśród najmłodszych. Każdy występ był pełen entuzjazmu i radości, co sprawiło, że wydarzenie to stało się niezapomnianym przeżyciem zarówno dla uczestników, jak i dla widzów.

Pipelife, jako firma zaangażowana w lokalne inicjatywy, jest dumna, że mogła przyczynić się do sukcesu tego wydarzenia i wspierać młode talenty w ich rozwoju. Dziękujemy organizatorom za możliwość udziału i cieszymy się, że mogliśmy wesprzeć tą inicjatywę.

 

Więcej informacji

 

Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć na stronie przedszkola nr 14 w Koszalinie.

Punkty Sprzedaży