Relacja z Targów Instalacyjnych w Firmie Yasam Grajewo

W dniu 14 czerwca 2024r., firma Yasam Grajewo po raz kolejny zorganizowała w swojej siedzibie targi instalacyjne. Wydarzenie zgromadziło liczne firmy z branży instalacyjnej oraz pokrewnych sektorów. Ponieważ Yasam Grajewo już od wielu lat współpracuje z firmą Pipelife i  jest jednym z naszych największych odbiorców na Podlasiu, nie mogło na tym wydarzeniu zabraknąć przedstawiciela firmy Pipelife.

W czasie targów, nasze stoisko odwiedziło nas ponad 50 osób. Większość odwiedzających stanowili profesjonaliści z branży oraz klienci indywidualni, którzy aktualnie budują swoje domy. Yasam przygotował na ten dzień specjalną ofertę dla swoich Klientów.

 

Relacje z Klientami i Prezentacje Produktowe

Firma Yasam na bieżąco relacjonowała wydarzenie na swojej stronie na Facebooku, angażując klientów poprzez liczne konkursy. Nasze stoisko wzbudziło duże zainteresowanie, zwłaszcza dzięki prezentacji prefabrykatów, które przyciągnęły uwagę wielu odwiedzających. Przedstawiciel Pipelife zaprezentował w jaki sposób należy montować tego typu systemy oraz w jakich budynkach warto je stosować. 

Zainteresowanie Produktami

Oprócz prefabrykatów, zainteresowanie wzbudziły systemy C-press, Master3plus oraz systemy odwodnienia dachów. Dzięki udziałowi w targach nawiązaliśmy współpracę z kolejnym inwestorem zainteresowanym systemem odwodnienia dachów PEHD.

„Bardzo się cieszę, że kolejny raz byliśmy obecni na tym ciekawym wydarzeniu w Grajewie. Podczas wielu rozmów z instalatorami, miałem okazję zaprezentować nasze nowości, głównie systemy prefabrykowane i odwodnienia dachowe. Jestem przekonany, że da nam to spory impuls dla rozwoju sprzedaży tych systemów.” - Paweł Karczewski, Specjalista ds. Techniczno-Handlowych

Lokalizacja i organizacja

Targi instalacyjne odbyły się w firmie Yasam, przy ulicy Wojska Polskiego 76 w Grajewie. 

Punkty Sprzedaży