Relacja z Targów w Przasnyszu

14 czerwca 2024r. o godz. 9:00 firma Agromasz w Przasnyszu zorganizowała targi pod nazwą „Dzień otwarty Agromasz 2024”.
Targi przyciągnęły licznych odwiedzających, zainteresowanych nowoczesnymi rozwiązaniami firmy Pipelife. 

 

Zainteresowanie

Pomimo różnorodności oferty prezentowanej na targach, największe zainteresowanie wśród odwiedzających wzbudził system niskoszumowej kanalizacji wewnętrznej, który zdominował tematy rozmów na stoisku Pipelife.

Wystawcy i Prezentacje

Na terenie targów rozstawiono około 15 namiotów partnerów Agromasz, którzy prezentowali swoje najnowsze produkty i usługi. Każdy z namiotów przyciągał uwagę odwiedzających, oferując różnorodne rozwiązania techniczne i nowinki rynkowe.

KONKURSY

Organizatorzy przygotowali liczne konkursy, w których uczestnicy mogli sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności, a także zdobyć atrakcyjne nagrody. Odbywały się również pokazy produktów, które umożliwiały odwiedzającym zapoznanie się z ich funkcjonalnością i zaletami w praktyce.

Podsumowanie

Targi w Przasnyszu, okazały się dużym sukcesem pod względem zainteresowania odwiedzających. Tematyka związana z oczyszczalniami i niskoszumową kanalizacją wewnętrzną przyciągnęła wielu potencjalnych klientów, a różnorodność wystawców i atrakcji zapewniła interesujące doświadczenia dla każdego uczestnika. Wszyscy obecni mogą uznać to wydarzenie za bardzo udane i obiecujące na przyszłość.

„Liczę na to, że udział w Targach zainteresował i mam nadzieję otworzył drogę do współpracy dla potencjalnych klientów.” – Paweł Klimaszewski, Przedstawiciel handlowy.

Punkty Sprzedaży