Śniadanie z Pipelife w firmie Grzybiński Łomża

 

Śniadanie z Pipelife w firmie Grzybiński Łomża

 

Dnia 24 maja 2024 roku w hurtowni Grzybiński Łomża odbyło się wydarzenie pod nazwą "Śniadanie z Pipelife". Spotkanie, które trwało od godziny 7:30 do około 13:00, przyciągnęło liczne grono specjalistów z branży hydraulicznej i instalatorskiej.

 

Liczne rozmowy i szkolenia

 

W trakcie wydarzenia odbyło się wiele rozmów, które miały charakter krótkich szkoleń. Głównymi tematami były systemy Master3 Plus, prefabrykowane systemy takie jak płyty G-K oraz ogrzewanie ścienne na mokro. Około 30 instalatorów miało okazję poszerzyć swoją wiedzę na temat produktów. Rozmowy te pozwoliły na przekazanie kluczowych informacji na temat nowości produktowych oraz ich zastosowania w praktyce.

LOKALIZACJA I ORGANIZACJA

 

Spotkanie odbyło się przy wejściu do hurtowni Grzybiński Łomża, mieszczącej się przy ulicy Poznańskiej w Łomży. Hurtownia ta jest obsługiwana przez DDS Białystok, a Pipelife dostarcza do niej duże ilości produktów do kanalizacji wewnętrznej, kanalizacji zewnętrznej oraz kształtki systemu C-press.

 

PREZENTACJE I PRODUKTY

 

Podczas spotkania zaprezentowane zostały systemy C-press, Radopress, Comfort, Master3+, a także omówiono temat odwodnienia dachów płaskich. Prezentacje te miały na celu przybliżenie uczestnikom zaawansowanych technologii i nowych rozwiązań dostępnych w ofercie.

 

Atmosfera spotkania

 

Dla gości przygotowano ciepły poczęstunek oraz kawę. Atmosfera spotkania była przyjazna i sprzyjała nawiązywaniu kontaktów oraz wymianie doświadczeń.

 

Rezultaty spotkania

 

W wyniku licznych rozmów i prezentacji udało się sfinalizować kilka kwestii, które zaprocentują nawiązaniem w przyszłości współpracy. Głównym celem spotkania było przekonanie klientów do nowości, takich jak system C-press czy systemy prefabrykowane. Zainteresowanie uczestników było duże, co świadczy o sukcesie wydarzenia.

Punkty Sprzedaży