Kierownik Zakładu Produkcyjnego

Strzałków, woj. mazowieckie

Twój zakres obowiązków

• zarządzanie podległym zakładem produkcyjnym
• nadzór nad pracą wszystkich działów oraz ścisła współpraca z ich kierownikami
• ścisła współpraca z Zarządem
• bieżąca analiza możliwości produkcyjnych oraz ciągła optymalizacja procesów i wdrażanie nowych rozwiązań (Lean Management)
• nadzór nad realizacją celów produkcyjnych oraz dostępnością produktów
• wsparcie w rozwiązywaniu problemów technicznych i technologicznych
• zarządzanie budżetem i optymalizacja kosztów
• nadzór nad płynnością pracy podległego zakładu, poprzez odpowiednie zarządzanie personelem, materiałami do produkcji i wydajnością parku maszynowego
• zapewnienie efektywnego przywództwa poprzez skuteczne zarządzanie kadrą pracowniczą- komunikację, motywowanie i rozwijanie podległych pracowników
• kontrola, analiza i ocena wyników pracy podległych pracowników

Nasze wymagania

• doświadczenie na stanowisku kierowniczym w firmie produkcyjnej - minimum 3 lata
• kompetencje managerskie obejmujące zarządzanie zespołem oraz procesami
• umiejętność pracy w sytuacjach kryzysowych lub pod presją czasu
• zdolność samodzielnego podejmowania decyzji
• umiejętność planowania i realizacji celów
• bardzo dobra komunikatywność
• umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów.
• dobra znajomość przepisów BHP i egzekwowanie przestrzegania ich w zakładzie
• wykształcenie wyższe techniczne
• dobra znajomość języka angielskiego (minimum B1)
• prawo jazdy kat. B
• chęć długoterminowej współpracy pozwalającej na zaplanowanie rozwoju zawodowego w ramach organizacji, jak również realizację przyjętej strategii rozwoju całego zakładu

Mile widziane

• znajomość zagadnień przetwórstwa tworzyw sztucznych będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

• pracę na bardzo rozwojowym stanowisku w międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji na rynku
• ciekawe i ambitne zadania w zakładzie z nowoczesnym parkiem maszynowym
• perspektywy rozwoju zawodowego i podnoszenia kompetencji
• atrakcyjne warunki finansowe
• narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon

BENEFITY

• Prywatna opieka medyczna
• Ubezpieczenie na życie
• Spotkania integracyjne

Punkty Sprzedaży