Specjalista ds. Techniczno-Handlowych

Dołączając do naszego zespołu będziesz realizować cele sprzedażowe poprzez nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych, budowanie relacji z klientami oraz wspieranie ich wiedzą techniczną na powierzonym regionie. Twoimi partnerami biznesowymi będą głównie firmy wykonawcze, dystrybutorzy branży instalacyjnej, wodno-kanalizacyjnej, inwestorzy i deweloperzy.

Poszukujemy dwóch osób:
  • jedna z nich będzie pracować w rejonie Wrocławia, Opola, Ostrowa Wielkopolskiego, Jeleniej Góry
  • druga w rejonie Krakowa, Bytomia, Tych.

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW
  • realizacja celów sprzedażowych w powierzonym regionie,
  • budowanie relacji i pozyskiwanie do współpracy firm wykonawczych, inwestorów, dystrybutorów oraz biur projektowych z zakresu instalacji wewnętrznych ,
  • doradztwo techniczne,
  • sporządzanie ofert oraz prowadzenie negocjacji handlowych,
  • organizowanie i prowadzenie prezentacji produktów,
  • monitorowanie rynku inwestycji.

NASZE WYMAGANIA
  • znajomość branży instalacyjnej C.O. lub wodno-kanalizacyjnej,
  • doświadczenie w pracy na stanowisku sprzedażowym i/lub doradczym,
  • znajomość technik sprzedażowych i negocjacyjnych ,
  • prawa jazdy kat. B,
  • silna motywacja i determinacja w dążeniu do założonego celu,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów, komunikatywność,
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy, dokładność i samodzielność w działaniu.

MILE WIDZIANE
  • wykształcenie techniczne w branży instalacji C.O. lub wodno-kanalizacyjnej.

TO OFERUJEMY
  • Pracę w dobrej atmosferze w znanej międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Perspektywę rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Pracę nad ciekawymi i ambitnymi zadaniami
  • Narzędzia pracy: laptop, telefon – również do użytku prywatnego

BENEFITY
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Spotkania integracyjne
  • Świąteczne karty przedpłacone

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Punkty Sprzedaży