Specjalista ds. Techniczno-Projektowych

województwo warmińsko-mazurskie/podlaskie

Dołączając do naszego zespołu będziesz na co dzień udzielał wsparcia technicznego i produktowego oraz doradztwa w zakresie odpowiedniego zastosowania danych rozwiązań obecnym i przyszłym kontrahentom. Współpracując z aktualnymi kontrahentami, a także nawiązując współpracę z kolejnymi będziesz odpowiadać za realizację założonego celu sprzedażowego

Twój zakres obowiązków

• Realizacja ustalonej strategii oraz celów w powierzonym Regionie
• Wsparcie dla projektantów i biur projektowych w zakresie produktowym – szkolenia, prezentacje
• Doradztwo techniczne
• Organizowanie i prowadzenie prezentacji produktów
• Dbanie o dobre relacje z klientami i biurami w powierzonym Regionie
• Monitorowanie rynku inwestycji

Nasze wymagania

• Znajomość branży wodno-kanalizacyjnej lub instalacyjnej
• Doświadczenie w kontaktach z projektantami
• Zdolności handlowe i negocjacyjne
• Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i komunikatywność
• Silna motywacja i determinacja w dążeniu do założonego celu
• Praktyczna znajomość obsługi komputera oraz prawa jazdy kat. B

Mile widziane

• Wykształcenie kierunkowe

To oferujemy

• Ciekawą pracę w dobrej atmosferze w znanej międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji na rynku
• Pracę nad ciekawymi i ambitnymi zadaniami
• Perspektywy rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
• Atrakcyjne warunki finansowe
• Narzędzia pracy w postaci samochodu służbowego, laptopa, telefonu komórkowego

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Punkty Sprzedaży