Srodowisko-Hero-Open
Srodowisko-Hero-Open

PIPELIFE ŚRODOWISKO

Środowisko

Rolnictwo to życie. Wzrost upraw jest podstawą naszej egzystencji, dlatego stworzenie idealnych warunków do uprawy roślin jest dla nas ważną sprawą. Głównym wyzwaniem jest tu zrekompensowanie okresów zbyt małej ilości wody. Aby sprostać tym wyzwaniom, Pipelife oferuje szeroką gamę systemów irygacyjnych i systemów odwadniających do użytku rolniczego.

Systemy drenarskie z PVC

Firma Pipelife oferuje Państwu systemy drenarskie z PVC znajdujące zastosowanie do odwodnienia terenów, zabezpieczenia przed napływem wody we wszystkich dziedzinach budownictwa lądowego i wodnego w różnorodnych warunkach geologicznych i hydrogeologicznych.

PLK_Pipelife-Systemy-drenarskie

Raineo

 Ze względu na globalne zmiany klimatyczne doświadczamy nadmiernych opadów deszczu, długich okresów suszy, upałów i gwałtownych powodzi. Bezpośrednimi konsekwencjami zmian klimatu i braku rozwiązań w zakresie gospodarki wodnej są erozja, zanieczyszczenie wody, a nawet wyższe podatki. Dzięki opatentowanemu rozwiązaniu Raineo, z którego firma Pipelife jest dumna, można skutecznie przechwytywać, zatrzymywać i ponownie wykorzystywać wodę.

Rain-back01

Skontaktuj się z nami

Zespół Zarządzania Produktem

photo-pipelife-pl-KM

Karol Marzejon

Kierownik Zespołu Zarządzania Produktem

+48 606 778 828

+48 58 774 88 68

photo-pipelife-pl-MD

Mateusz Dybiec

Menedżer Produktu - Instalacje Wewnętrzne

735 201 300

+48 58 774 88 29

Doradztwo Techniczne i Projektowe

Punkty Sprzedaży