System drenarski Pragma z PP

System drenarski Pragma z PP

Firma Pipelife Polska S.A. produkuje rury drenarskie z polipropylenu PP-B Pragma o średnicy DN/OD od 160 do 400 mm w klasie SN ≥ 8 kN/m2 (klasa ciężka) w odcinkach o długości 6 m. Rury Pragma są produkowane w odcinkach prostych z kielichami wtryskowymi połączonymi z rurami poprzez zgrzewanie rotacyjne.
Rury przeznaczone są do odsączania (drenowania) wód gruntowych w pasie drogowym (pod jezdnią i poza jezdnią) oraz poza drogą. Rury mogą też służyć do rozsączania wód  gruntowych oraz deszczowych.

Pragma drenaż
Materiał Polipropylen PP-b
Średnice bez filtra DN/ID 160, 200, 250, 315 i 400 mm

Właściwości

  • Rury drenarskie są produkowane w 3 typach perforacji zgodnie z normą DIN 4262-1 i mają we wgłębieniach pomiędzy karbami wykonane nacięcia szczelinowe o szerokości 1,2 mm i długości od 16 mm do 75 mm. Zgodnie z wymogami tej normy wszystkie rury posiadają bardzo wysoką powierzchnię otworów wynoszącą min. 50 cm2/mb rury.
    Wyróżnia się 3 typy perforacji rur:
  • całkowicie sączące TP (totally perforated) – otwory na całym obwodzie
  • częściowo sączące LP (locally perforated) – otwory w górnej części 2/3 obwodu w kącie 220°
  • Wielofunkcyjne MP (multipurpose) – otwory w górnej części 1/3 obwodu w kącie 120°

  • Szczegółowe właściwości rur Pragma opisane są na stronie: Kanalizacja zewnętrzna Pragma

Zobacz nasze produkty w katalogu internetowym

Pipelife PP Pragma drainage pipe

DRENAŻ PRAGMA

Firma Pipelife Polska S.A. produkuje rury drenarskie z polipropylenu PP-B Pragma o średnicy DN/OD od 160 do 400 mm w klasie SN ≥ 8 kN/m2 (klasa ciężka) w odcinkach o długości 6 m. Rury Pragma są produkowane w odcinkach prostych z kielichami wtryskowymi połączonymi z rurami poprzez zgrzewanie rotacyjne. Rury przeznaczone są do odsączania (drenowania) wód gruntowych w pasie drogowym (pod jezdnią i poza jezdnią) oraz poza drogą. Rury mogą też służyć do rozsączania wód gruntowych oraz deszczowych.

Doradztwo Techniczne i Projektowe

Punkty Sprzedaży