OGRZEWANIE GRUNTOWE DLA UTRZYMANIA WYSOKIEJ JAKOŚCI MURAWY

WYKORZYSTANIE BOISKA SPORTOWEGO PRZEZ CAŁY ROK

Nie można kontrolować pogody podczas treningu lub meczu. Jednak dzięki naszym systemom ogrzewania hydraulicznego możesz kontrolować warunki panujące na powierzchni boiska piłkarskiego. Niezależnie od tego, czy jest to trawa naturalna czy sztuczna, nasze kompleksowe rozwiązanie pomaga regulować warunki panujące na zewnątrz. Nawet jeśli temperatura spadnie poniżej zera stopni, Twoje boisko sportowe będzie gotowe do gry. W końcu wierzymy, że należy skupić się na grze, a nie na problematycznych warunkach pogodowych.

POZWÓL, ABY to SYSTEM WYKONAŁ PRACĘ ZA CIEBIE

Gdy w grę wchodzą rozgrywki sportowe, nie powinno być żadnych przeszkód. Przygotuj się już teraz dzięki kompletnemu i dostosowanemu do potrzeb systemowi ogrzewania hydraulicznego. Wykonaj pracę szybko, efektywnie, z krótkim przestojem a będziesz mógł korzystać z boiska sportowego przez cały rok przez wiele lat.

Ogrzewanie gruntowe może być stosowane w nowych lub modernizowanych obiektach i jest kompatybilne z naturalnymi i sztucznymi trawnikami. Zalecenia i wymagania techniczne FIFA sugerują stosowanie ogrzewania gruntowego w chłodnych regionach. 

7 powodów, dla których warto zainwestować w instalację gruntowego ogrzewania

Możesz uniknąć niepotrzebnego odwoływania meczów lub przekładania treningów z powodu warunków pogodowych lub zamarzniętych gruntów. Oznacza to, że zyskujesz dobrą stopę zwrotu dzięki maksymalnemu obłożeniu i wykorzystaniu przez wszystkie pory roku.

Utrzymanie wysokiej jakości murawy jest możliwe dzięki optymalnej temperaturze podłoża o każdej porze roku, przy jednoczesnym zapobieganiu zastojom wody i wilgoci. W ten sposób trawnik szybciej się regeneruje po każdym meczu i umożliwia wzrost naturalnej trawy przez cały rok. Wydłuża to sezon gry w chłodniejszych miesiącach.

Niezależnie od wielkości boiska i temperatury można roztapiać śnieg i lód za pomocą umiarkowanego ciepła. W ten sposób można osiągnąć optymalną wydajność ogrzewania przy stosunkowo niewielkim zużyciu energii, co pozwala na utrzymanie kosztów eksploatacji na niskim poziomie.

Utrzymując boisko sportowe suche jak to tylko możliwe, ograniczasz ryzyko poślizgnięcia się i upadku, co skutkuje mniejszą liczbą urazów u sportowców. System ogrzewania zapobiega również stagnacji wody lub kondensacji na boisku. W ten sposób ogranicza gromadzenie się śniegu i lodu również na częściach, które są zacienione w ciągu dnia.

Zmniejsz koszty eksploatacji i wpływ na środowisko, łącząc swój system ogrzewania podłogowego z odnawialnymi źródłami energii, takimi jak kolektory słoneczne, geotermalne pompy ciepła czy kotły kondensacyjne.

Nasze wodne systemy ogrzewania podłogowego są projektowane na zamówienie, aby dokładnie dopasować się do wymiarów i unikalnych warunków boiska sportowego. Są one również kompatybilne z naturalnymi i sztucznymi trawnikami. Dzięki temu, niezależnie od rodzaju boiska, zyskujesz dobrze utrzymaną murawę, która będzie Ci służyć przez wiele sezonów.

Jako właściciel boiska do piłki nożnej możesz uzyskać certyfikat jakości FIFA. FIFA zaleca stosowanie podziemnego systemu ogrzewania do pielęgnacji murawy w zimnych regionach, aby zapobiec zamarzaniu boisk sportowych w ujemnych temperaturach.

Oczekuj szybkiego zwrotu z inwestycji

Niezależnie od wielkości można ogrzać całe boisko sportowe przy stosunkowo niskich temperaturach roboczych.

Zapewnia to optymalne warunki dla murawy, utrzymując ją wolną od lodu i śniegu, co pozwala na maksymalne wykorzystanie jej przez cały rok.

Ponadto, dzięki długiemu okresowi eksploatacji, zyskujesz dodatkowy spokój ducha.

Undersoil heating soccer field

ZAUFANY SERWIS I WSZECHSTRONNE WSPARCIE

Instalacja systemu ogrzewania gruntowego dla boiska do piłki nożnej, futbolu i innych dyscyplin sportowych może być łatwa. Nie zapominajmy, że dzięki naszym kompleksowym rozwiązaniom systemowym jest ona bardziej zrównoważona.

Społeczności na całym świecie polegają na naszym serwisie, jakości i rozwiązaniach. Gdziekolwiek się znajdujesz, nasi eksperci są dostępni, aby zapewnić profesjonalne doradztwo w trakcie realizacji projektu, począwszy od koncepcji i projektu, po instalację i opiekę posprzedażową. Dzięki temu współpraca jest lepsza i bardziej efektywna czasowo.

Sprawdź, w jaki sposób możesz zapewnić maksymalne obłożenie i wykorzystanie boiska sportowego przez cały rok dzięki wydajnym i ekonomicznym rozwiązaniom grzewczym.

Instalacja podziemnych rur grzewczych w kompleksie Terme Vivat w Słowenii
Instalacja podziemnych rur grzewczych w kompleksie Terme Vivat w Słowenii
Boiska piłkarskie w standardzie FIFA z naturalną trawą w kompleksie Terme Vivat, Moravske Toplice, Słowenia
Boiska piłkarskie w standardzie FIFA z naturalną trawą w kompleksie Terme Vivat, Moravske Toplice, Słowenia

Zobacz nasze inne rozwiązania

ice_snow_free_3000x1875px-edited.jpg

Topnienie śniegu i lodu

W naszej strefie kliematycznej prawdziwe, długotrwałe zimy spotyka się już coraz rzadziej. Obecnie częściej mamy do czynienia z krótką, ale intensywną zimą, lub okresami dodatnich temperatur w dzień i ujemnych nocą. To właśnie paradoksalnie ta sytuacja jest dużo gorsza od śnieżnej zimy. Wynika to głównie z tego, że nie widząc śniegu często nie zdajemy sobie sprawy, że grunt może być oblodzony. To natomiast wiąże się z przykrymi sytuacjami, kiedy wychodząc z domu możemy poślizgnąć się na śliskim chodniku czy podjeździe.

Ścieki przemysłowe

Ścieki przemysłowe: definicja i wymagania związane z ich odprowadzaniem

Ścieki przemysłowe zaliczane są do nieczystości, które wymagają szczególnego podejścia do gromadzenia, oczyszczania i dalszej dystrybucji. Choć w opinii wielu ekspertów – polskie prawo w tym zakresie nie jest do końca jasne i klarowne – przyjmuje się, że głównymi dostawcami tego typu ścieków są szeroko pojęte firmy.

PLK-system-odwodnien-dachow

Odwodnienia dachów

Jeden metr szcześcienny wody może ważyć nawet tonę. Przy płaskich dachach o dużej powierzchni jest to szczególnie istotne. Aby niedoprowadzić do znacznego zwiększenia obciążeń konstrukcji dachu, należy w miarę szybko pozbyć się tej wody. Do tego celu warto jest rozważyć zastosowanie systemów odwodnienia dachów, które działajac na zasadzie podciśnienia są w stanie w bardzo efektywny sposób rozprawdzić się z dużymi ilościami wody.


Punkty Sprzedaży